nurgulergun

nurgulergun
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 15 Nov 2020
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

7% Paranormal Activity (2009) - Rated 15 Nov 2020
40 23% Before Sunset (2004) - Rated 15 Nov 2020
30 18% Before Midnight (2013) - Rated 15 Nov 2020
7% Fantasy Island (2020) - Rated 15 Nov 2020
7% The Silence (2019) - Rated 15 Nov 2020
80 52% Snatch (2000) - Rated 15 Nov 2020
70 28% Before Sunrise (1995) - Rated 15 Nov 2020
80 52% Batman Begins (2005) - Rated 15 Nov 2020
75 34% Blue Jasmine (2013) - Rated 15 Nov 2020
82 71% The Best Offer (2013) - Rated 15 Nov 2020