nvbm

nvbm
Movie Buff - 118 Film Ratings
Member Since: 21 Mar 2013
Location: din mor, Denmark
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: din mor

more Recent Ratings

70 42% Tangled (2010) - Rated 21 Mar 2013
70 42% The Lion King II: Simba's Pride (1998) - Rated 21 Mar 2013
75 66% Lady and the Tramp (1955) - Rated 21 Mar 2013
75 66% The Jungle Book (1967) - Rated 21 Mar 2013
65 20% The Hunchback of Notre Dame (1996) - Rated 21 Mar 2013
70 42% Cinderella (1950) - Rated 21 Mar 2013
65 20% Chicken Little (2005) - Rated 21 Mar 2013
70 42% Brother Bear 2 (2006) - Rated 21 Mar 2013
65 20% 101 Dalmatians (1961) - Rated 21 Mar 2013
60 8% Toy Story 3 (2010) - Rated 21 Mar 2013