n.wel

nwel
Movie Buff - 202 Film Ratings
Member Since: 06 Jan 2018
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Business guy, financial industry, I play chess, soccer and tennis, +/-30 years old

more Recent Ratings

85 71% The Man Who Wasn't There (2001) - Rated 29 May 2021
80 53% Unbroken (2014) - Rated 29 May 2021
0% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Rated 08 Feb 2020
90 83% Chernobyl (2019) - Rated 08 Feb 2020
70 25% Outlander (2014) - Rated 30 Jan 2020
98 95% Vikings (2013) - Rated 30 Jan 2020
75 37% The Two Popes (2019) - Rated 11 Jan 2020
85 71% Logan (2017) - Rated 05 Jan 2020
95 94% Joker (2019) - Rated 05 Jan 2020
20 1% Sherlock (2010) - Rated 01 Dec 2019