Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
nyb9Jq

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Mar 9, 2019

more Recent Ratings
9% The Notebook (2004) - Mar 09, 2019
9% Iron Man 2 (2010) - Mar 09, 2019
90 90% Frozen (2013) - Mar 09, 2019
90 90% Shallow Hal (2001) - Mar 09, 2019
80 72% Alien 3 (1992) - Mar 09, 2019
80 72% Ratatouille (2007) - Mar 09, 2019
40 31% American Beauty (1999) - Mar 09, 2019
50 40% Chinatown (1974) - Mar 09, 2019
70 59% Now You See Me (2013) - Mar 09, 2019
10 22% Tron: Legacy (2010) - Mar 09, 2019