nyctourist

nyctourist
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 14 Sep 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 70% Big Little Lies (2017) - Rated 17 Sep 2017
94 70% The Night Of (2016) - Rated 17 Sep 2017
90 53% Westworld (2016) - Rated 17 Sep 2017
88 42% A Series of Unfortunate Events (2017) - Rated 17 Sep 2017
84 31% 13 Reasons Why (2017) - Rated 17 Sep 2017
86 35% The Pacific (2010) - Rated 17 Sep 2017
95 79% Stranger Things (2016) - Rated 17 Sep 2017
71 1% True Blood (2008) - Rated 17 Sep 2017
88 42% Orange Is the New Black (2013) - Rated 16 Sep 2017
82 24% The Walking Dead (2010) - Rated 16 Sep 2017