nyoink77

nyoink77
Flick Fan - 49 Film Ratings
Member Since: 03 Apr 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 85% The Hurt Locker (2009) - Rated 03 Apr 2016
95 93% Zero Dark Thirty (2012) - Rated 03 Apr 2016
90 85% Luther (2010) - Rated 03 Apr 2016
45 19% The Wrestler (2008) - Rated 03 Apr 2016
70 52% Brüno (2009) - Rated 03 Apr 2016
80 66% Erin Brockovich (2000) - Rated 03 Apr 2016
65 41% Snatch (2000) - Rated 03 Apr 2016
80 66% South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Rated 03 Apr 2016
75 60% There's Something About Mary (1998) - Rated 03 Apr 2016
55 28% The Hangover (2009) - Rated 03 Apr 2016