nytrogeen

nytrogeen
Movie Buff - 107 Film Ratings
Member Since: 05 Dec 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 69% Şahsiyet (2018) - Rated 11 Jun 2018
83 48% Fight Club (1999) - Rated 01 Sep 2016
65 28% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 01 Sep 2016
85 53% Kacma Birader (2016) - Rated 01 Sep 2016
65 28% Çakallarla Dans: Hastasiyiz Dede (2012) - Rated 01 Sep 2016
95 83% Dedemin Insanlari (2011) - Rated 01 Sep 2016
55 21% Dedemin Fisi (2016) - Rated 01 Sep 2016
90 69% A Beautiful Mind (2001) - Rated 01 Sep 2016
85 53% Forrest Gump (1994) - Rated 01 Sep 2016
80 43% Braveheart (1995) - Rated 01 Sep 2016