Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
o0hQIv

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Mar 28, 2019

more Recent Ratings
55% Shutter Island (2010) - Mar 28, 2019
35% Mrs. Doubtfire (1993) - Mar 28, 2019
80% The Thing (1982) - Mar 28, 2019
65% Young Frankenstein (1974) - Mar 28, 2019
80% Dazed and Confused (1993) - Mar 28, 2019
15% The Scorpion King (2002) - Mar 28, 2019
45% Star Trek: First Contact (1996) - Mar 28, 2019
95% The Lego Movie (2014) - Mar 28, 2019
15% Due Date (2010) - Mar 28, 2019
15% Changing Lanes (2002) - Mar 28, 2019