Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
o2ovqB

Flick Fan - 97 Film Ratings

Member Since: Jul 29, 2018

more Recent Ratings
99 85% Black Swan (2010) - Jul 29, 2018
99 85% Alien: Resurrection (1997) - Jul 29, 2018
96 66% The Texas Chainsaw Massacre (1974) - Jul 29, 2018
23 4% Snakes on a Plane (2006) - Jul 29, 2018
99 85% The Rocky Horror Picture Show (1975) - Jul 29, 2018
97 69% Red Dragon (2002) - Jul 29, 2018
77 27% Underworld (2003) - Jul 29, 2018
84 38% Shutter Island (2010) - Jul 29, 2018
98 74% Scream (1996) - Jul 29, 2018
76 24% Saw (2004) - Jul 29, 2018