Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
o3qppX

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jan 4, 2019

more Recent Ratings
72 55% Despicable Me (2010) - Jan 04, 2019
80 70% The Shawshank Redemption (1994) - Jan 04, 2019
87 90% Mulan (1998) - Jan 04, 2019
87 90% A Knight's Tale (2001) - Jan 04, 2019
60 35% Casino Royale (2006) - Jan 04, 2019
55 25% When Harry Met Sally... (1989) - Jan 04, 2019
80 70% Inside Man (2006) - Jan 04, 2019
70 45% The Help (2011) - Jan 04, 2019
10 5% What Women Want (2000) - Jan 04, 2019
30 15% Shrek (2001) - Jan 04, 2019