Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
oAYwFa

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Oct 14, 2018

more Recent Ratings
100 90% Paranormal Activity (2009) - Oct 14, 2018
5% Mary and Max (2009) - Oct 14, 2018
73 35% The Babadook (2014) - Oct 14, 2018
93 65% An Inconvenient Truth (2006) - Oct 14, 2018
98 75% Click (2006) - Oct 14, 2018
100 90% Megamind (2010) - Oct 14, 2018
80 45% Uncle Buck (1989) - Oct 14, 2018
70 20% 50 First Dates (2004) - Oct 14, 2018
90 55% Law Abiding Citizen (2009) - Oct 14, 2018
70 20% The Dark Knight (2008) - Oct 14, 2018