Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
oIsr3D

Flick Fan - 93 Film Ratings

Member Since: Jun 9, 2018

more Recent Ratings
95 81% Warehouse 13 (2009) - Jun 09, 2018
90 48% Garden State (2004) - Jun 09, 2018
95 81% Blade Runner 2049 (2017) - Jun 09, 2018
95 81% Ready Player One (2018) - Jun 09, 2018
95 81% Altered Carbon (2018) - Jun 09, 2018
95 81% Black Mirror (2011) - Jun 09, 2018
95 81% The Fountain (2006) - Jun 09, 2018
100 97% Edward Scissorhands (1990) - Jun 09, 2018
95 81% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Jun 09, 2018
95 81% Schindler's List (1993) - Jun 09, 2018