Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
oN4qoq

Flick Fan - 15 Film Ratings

Member Since: Nov 22, 2019

more Recent Ratings
80 0% The Great Dictator (1940) - Nov 22, 2019
80 0% Incendies (2010) - Nov 22, 2019
80 0% Caché (2005) - Nov 22, 2019
60 0% The X Files: Fight the Future (1998) - Nov 22, 2019
65 0% JFK (1991) - Nov 22, 2019
60 0% The Faculty (1998) - Nov 22, 2019
55 0% Saw III (2006) - Nov 22, 2019
65 0% Wedding Crashers (2005) - Nov 22, 2019
60 0% Ocean's Twelve (2004) - Nov 22, 2019
80 0% The Shawshank Redemption (1994) - Nov 22, 2019