Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
oREesv

Flick Fan - 95 Film Ratings

Member Since: Oct 26, 2019

more Recent Ratings
61 23% Blade Runner (1982) - Oct 26, 2019
62 28% Basic Instinct (1992) - Oct 26, 2019
64 43% The Silence of the Lambs (1991) - Oct 26, 2019
67 68% For a Few Dollars More (1965) - Oct 26, 2019
67 68% Dirty Rotten Scoundrels (1988) - Oct 26, 2019
67 68% Die Hard (1988) - Oct 26, 2019
67 68% Groundhog Day (1993) - Oct 26, 2019
67 68% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Oct 26, 2019
66 58% Mr. Deeds (2002) - Oct 26, 2019
59 15% Fight Club (1999) - Oct 26, 2019