Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
oYZqIl

Flick Fan - 81 Film Ratings

Member Since: Oct 24, 2019

more Recent Ratings
90 58% The Dark Knight (2008) - Oct 24, 2019
95 81% Up (2009) - Oct 24, 2019
95 81% Night of the Living Dead (1968) - Oct 24, 2019
93 73% Thor: Ragnarok (2017) - Oct 24, 2019
60 18% It (1990) - Oct 24, 2019
65 20% Avengers: Age of Ultron (2015) - Oct 24, 2019
84 37% X-Men: First Class (2011) - Oct 24, 2019
80 32% Batman Begins (2005) - Oct 24, 2019
80 32% Friday the 13th (1980) - Oct 24, 2019
86 42% Superbad (2007) - Oct 24, 2019