Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
oZWDMZ

Flick Fan - 14 Film Ratings

Member Since: Mar 23, 2020

more Recent Ratings
85 71% Walk the Line (2005) - Mar 23, 2020
93 96% Birdman (2014) - Mar 23, 2020
76 32% Moneyball (2011) - Mar 23, 2020
85 71% The Double Life of Veronique (1991) - Mar 23, 2020
68 17% Runaway Bride (1999) - Mar 23, 2020
78 42% Dumbo (1941) - Mar 23, 2020
90 89% Gone Baby Gone (2007) - Mar 23, 2020
83 60% Sunshine (2007) - Mar 23, 2020
80 53% The Notebook (2004) - Mar 23, 2020
88 82% Dogma (1999) - Mar 23, 2020