oaijsdofi

oaijsdofi
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 24 May 2016
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

100 Class of 1999 (1990) - Rated 24 May 2016
100 Planes, Trains and Automobiles (1987) - Rated 24 May 2016
100 Fletch (1985) - Rated 24 May 2016
100 Braveheart (1995) - Rated 24 May 2016
100 Back to the Future (1985) - Rated 24 May 2016
100 Predator (1987) - Rated 24 May 2016
100 The Running Man (1987) - Rated 24 May 2016
100 My Bodyguard (1980) - Rated 24 May 2016
100 Total Recall (1990) - Rated 24 May 2016
100 Eraser (1996) - Rated 24 May 2016