We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
obama69

Movie Buff - 109 Film Ratings

Member Since: Jul 4, 2021

Location: UK

more Recent Ratings
80 60% Metropolis (1927) - Jul 07, 2021
70 23% Hard Candy (2006) - Jul 07, 2021
78 50% Oldboy (2003) - Jul 07, 2021
75 36% Looper (2012) - Jul 07, 2021
78 50% The Hurt Locker (2009) - Jul 07, 2021
85 80% Inception (2010) - Jul 07, 2021
60 5% American Wedding (2003) - Jul 07, 2021
85 80% Miss Congeniality (2000) - Jul 06, 2021
75 36% Little Shop of Horrors (1986) - Jul 06, 2021
65 11% Jurassic World (2015) - Jul 06, 2021