obamarama

obamarama
Flick Fan - 39 Film Ratings
Member Since: 23 May 2022
Location: Albequequerue, New Mexico, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 61% Snatch (2000) - Rated 26 May 2022
86 35% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 26 May 2022
87 41% Avatar (2009) - Rated 26 May 2022
90 52% Dear Basketball (2017) - Rated 26 May 2022
94 71% Life (2009) - Rated 26 May 2022
82 16% Ant-Man and the Wasp (2018) - Rated 26 May 2022
84 25% Avengers: Age of Ultron (2015) - Rated 26 May 2022
82 16% Open Season 2 (2008) - Rated 26 May 2022
91 61% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 26 May 2022
96 92% JoJo's Bizarre Adventure (2012) - Rated 26 May 2022