obolon84

obolon84
Movie Buff - 435 Film Ratings
Member Since: 01 Jan 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 95% Baby Driver (2017) - Rated 10 Jul 2017
83 28% Timeline (2003) - Rated 12 Jun 2017
84 32% The Day After Tomorrow (2004) - Rated 12 Jun 2017
87 49% The Thing (2011) - Rated 12 Jun 2017
84 32% Autómata (2014) - Rated 12 Jun 2017
88 54% Independence Day (1996) - Rated 12 Jun 2017
95 83% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 12 Jun 2017
93 76% Sports Night (1998) - Rated 12 Jun 2017
100 98% Cowboy Bebop (1998) - Rated 12 Jun 2017
97 90% The West Wing (1999) - Rated 12 Jun 2017