obsession

obsession
Flick Fan - 46 Film Ratings
Member Since: 25 Dec 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 77% Ice Age (2002) - Rated 25 Dec 2016
90 61% All the President's Men (1976) - Rated 25 Dec 2016
79 30% Dirty Dancing (1987) - Rated 25 Dec 2016
56 9% Bean (1997) - Rated 25 Dec 2016
79 30% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 25 Dec 2016
87 51% Aloha (2015) - Rated 25 Dec 2016
90 61% Rain Man (1988) - Rated 25 Dec 2016
78 27% Titanic (1997) - Rated 25 Dec 2016
88 53% Pearl Harbor (2001) - Rated 25 Dec 2016
50 3% Batman (1989) - Rated 25 Dec 2016