obyuankenoby

obyuankenoby
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 15 Jul 2013
Location: Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 71% Il secondo tragico Fantozzi (1976) - Rated 15 Jul 2013
89 53% Fantozzi contro tutti (1980) - Rated 15 Jul 2013
100 86% White Collar Blues (1975) - Rated 15 Jul 2013
100 86% For a Few Dollars More (1965) - Rated 15 Jul 2013
100 86% A Fistful of Dollars (1964) - Rated 15 Jul 2013
100 86% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 15 Jul 2013
70 11% Alien Nation (1988) - Rated 15 Jul 2013
73 17% Alien: Resurrection (1997) - Rated 15 Jul 2013
80 34% Alien 3 (1992) - Rated 15 Jul 2013
100 86% Alien (1979) - Rated 15 Jul 2013