occhavez

occhavez
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 25 May 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 50% Full Metal Jacket (1987) - Rated 25 May 2017
80 25% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 25 May 2017
80 25% Failure to Launch (2006) - Rated 25 May 2017
98 90% My Fair Lady (1964) - Rated 25 May 2017
98 90% Pearl Harbor (2001) - Rated 25 May 2017
95 70% Rain Man (1988) - Rated 25 May 2017
95 70% The Da Vinci Code (2006) - Rated 25 May 2017
75 5% Three Men and a Baby (1987) - Rated 25 May 2017
90 50% Fever Pitch (2005) - Rated 25 May 2017
80 25% The Revenant (2015) - Rated 25 May 2017