oceanid

oceanid
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 05 Aug 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 61% The Sixth Sense (1999) - Rated 05 Aug 2017
100 88% Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Rated 05 Aug 2017
10 2% The Notebook (2004) - Rated 05 Aug 2017
90 61% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Rated 05 Aug 2017
85 50% Amélie (2001) - Rated 05 Aug 2017
80 41% Dogtooth (2009) - Rated 05 Aug 2017
95 73% Black Swan (2010) - Rated 05 Aug 2017
100 88% The Truman Show (1998) - Rated 05 Aug 2017
100 88% Edward Scissorhands (1990) - Rated 05 Aug 2017
90 61% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 05 Aug 2017