oceanjim

oceanjim
Flick Fan - 48 Film Ratings
Member Since: 24 Apr 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I am not a robot.

more Recent Ratings

91 92% Whiplash (2014) - Rated 24 Apr 2017
80 56% Lawrence of Arabia (1962) - Rated 24 Apr 2017
69 5% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 24 Apr 2017
82 70% Gladiator (2000) - Rated 24 Apr 2017
77 36% The Chronicles of Riddick (2004) - Rated 24 Apr 2017
75 27% MASH (1970) - Rated 24 Apr 2017
70 9% Predator (1987) - Rated 24 Apr 2017
77 36% Sideways (2004) - Rated 24 Apr 2017
86 88% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 24 Apr 2017
85 83% Pleasantville (1998) - Rated 24 Apr 2017