We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
octanoid77

Cinema Addict - 2348 Film Ratings

Member Since: May 10, 2011

more Recent Ratings
Check out octanoid77's...
90 37% Interiors (1978) - Sep 26, 2012
55 1% Mr. Deeds (2002) - Sep 22, 2012
95 57% Earth vs. the Spider (2001) - Sep 22, 2012
90 37% Bloody Mama (1970) - Sep 22, 2012
95 57% The Deep End of the Ocean (1999) - Sep 22, 2012
100 84% The Awful Truth (1937) - Sep 22, 2012
90 37% Farewell, My Lovely (1975) - Sep 22, 2012
73 7% Ghost Ship (2002) - Sep 22, 2012
95 57% Lorna (1964) - Sep 22, 2012
73 7% Made in Heaven (1987) - Sep 22, 2012