Odaika

odaika
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 19 Nov 2021
Location: Netherlands

more Recent Ratings

100 97% Green Book (2018) - Rated 19 Nov 2021
95 91% Westworld (2016) - Rated 19 Nov 2021
70 17% Breaking Bad (2008) - Rated 19 Nov 2021
90 67% The Mentalist (2008) - Rated 19 Nov 2021
90 67% Sherlock (2010) - Rated 19 Nov 2021
85 35% Another Round (2020) - Rated 19 Nov 2021
85 35% Prison Break (2005) - Rated 19 Nov 2021
90 67% The Last Dance (2020) - Rated 19 Nov 2021
90 67% After Life (2019) - Rated 19 Nov 2021
90 67% The Queen's Gambit (2020) - Rated 19 Nov 2021