oddone

oddone
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 25 Oct 2017
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 74% Bridget Jones's Diary (2001) - Rated 26 Oct 2017
95 94% Whiplash (2014) - Rated 25 Oct 2017
85 48% Kindergarten Cop (1990) - Rated 25 Oct 2017
80 20% The Dark Knight (2008) - Rated 25 Oct 2017
95 94% The Lion King (1994) - Rated 25 Oct 2017
90 74% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 25 Oct 2017
80 20% Absentia (2011) - Rated 25 Oct 2017
90 74% The Thing (1982) - Rated 25 Oct 2017
90 74% [Rec] (2007) - Rated 25 Oct 2017
85 48% The Descent (2005) - Rated 25 Oct 2017