oddred

oddred
Movie Buff - 165 Film Ratings
Member Since: 01 Jun 2014
Location: Dhaka, Bangladesh
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 71% The Platform (2019) - Rated 03 Apr 2020
75 24% Andover (2018) - Rated 12 Jan 2019
90 71% Rush (2013) - Rated 30 Dec 2018
100 96% Rick and Morty (2013) - Rated 30 Dec 2018
90 71% Interstellar (2014) - Rated 30 Dec 2018
85 49% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 30 Dec 2018
95 87% Full Metal Jacket (1987) - Rated 30 Dec 2018
95 87% Apocalypse Now (1979) - Rated 30 Dec 2018
95 87% Her (2013) - Rated 30 Dec 2018
85 49% What Dreams May Come (1998) - Rated 30 Dec 2018