odirlei1977

odirlei1977
Movie Buff - 182 Film Ratings
Member Since: 04 Jun 2016
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

10 61% Nutty Professor II: The Klumps (2000) - Rated 05 Jun 2016
10 61% Big Daddy (1999) - Rated 05 Jun 2016
10 61% Guess Who (2005) - Rated 05 Jun 2016
10 61% Inside Out (2015) - Rated 05 Jun 2016
10 61% Geri's Game (1997) - Rated 05 Jun 2016
10 61% Beavis and Butt-Head Do America (1996) - Rated 05 Jun 2016
10 61% The Gods Must Be Crazy (1980) - Rated 05 Jun 2016
10 61% Hot Shots! Part Deux (1993) - Rated 05 Jun 2016
10 61% You, Me and Dupree (2006) - Rated 05 Jun 2016
10 61% Lethal Weapon 3 (1992) - Rated 05 Jun 2016