odjinud

odjinud
Film Freak - 673 Film Ratings
Member Since: 22 Oct 2016
Location: Czech Republic
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 85% A Separation (2011) - Rated 15 Apr 2017
85 95% Cat on a Hot Tin Roof (1958) - Rated 30 Oct 2016
80 85% The Pervert's Guide To Ideology (2012) - Rated 28 Oct 2016
50 51% The Prestige (2006) - Rated 28 Oct 2016
78 78% Princesas (2005) - Rated 28 Oct 2016
82 92% Taxidermia (2006) - Rated 28 Oct 2016
77 77% Crimes and Misdemeanors (1989) - Rated 28 Oct 2016
10 30% Johnny English Reborn (2011) - Rated 28 Oct 2016
14% Sister Act (1992) - Rated 28 Oct 2016
20 35% G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009) - Rated 28 Oct 2016