ofarukgok

ofarukgok
Movie Buff - 131 Film Ratings
Member Since: 15 Mar 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 43% American History X (1998) - Rated 10 Sep 2016
85 77% Her (2013) - Rated 12 Feb 2016
80 55% A Separation (2011) - Rated 12 Feb 2016
80 55% The Hateful Eight (2015) - Rated 12 Feb 2016
80 55% The Revenant (2015) - Rated 12 Feb 2016
76 41% Ant-Man (2015) - Rated 24 Jul 2015
95 98% Interstellar (2014) - Rated 03 Jul 2015
86 86% Family Life (1971) - Rated 06 May 2015
86 86% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 23 Apr 2015
86 86% Nightcrawler (2014) - Rated 23 Apr 2015