offtza

offtza
Movie Buff - 101 Film Ratings
Member Since: 22 Apr 2011
Location: Kraków, Ma?opolskie, Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 56% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 22 Apr 2011
100 83% Dancer in the Dark (2000) - Rated 22 Apr 2011
4% The Flintstones in Viva Rock Vegas (2000) - Rated 22 Apr 2011
4% Beethoven (1992) - Rated 22 Apr 2011
50 11% Finding Nemo (2003) - Rated 22 Apr 2011
60 14% Ice Age (2002) - Rated 22 Apr 2011
80 35% Zodiac (2007) - Rated 22 Apr 2011
90 56% 300 (2007) - Rated 22 Apr 2011
70 20% Corpse Bride (2005) - Rated 22 Apr 2011
90 56% Alien 3 (1992) - Rated 22 Apr 2011