ofiravr

ofiravr
Movie Buff - 106 Film Ratings
Member Since: 26 Feb 2017
Location: Israel
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 2% Prometheus (2012) - Rated 26 Feb 2017
88 64% Batman Begins (2005) - Rated 26 Feb 2017
95 96% Airplane! (1980) - Rated 26 Feb 2017
90 79% Reservoir Dogs (1992) - Rated 26 Feb 2017
92 91% The Dark Knight (2008) - Rated 26 Feb 2017
88 64% Looper (2012) - Rated 26 Feb 2017
90 79% Beetlejuice (1988) - Rated 26 Feb 2017
90 79% Requiem for a Dream (2000) - Rated 26 Feb 2017
94 93% Four Rooms (1995) - Rated 26 Feb 2017
90 79% I'm Gonna Git You Sucka (1988) - Rated 26 Feb 2017