ogichidaa

ogichidaa
Movie Buff - 176 Film Ratings
Member Since: 04 Dec 2012
Location: izmir, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 23% Breathless (1960) - Rated 26 Aug 2015
81 67% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 26 Aug 2015
81 67% What We Do in the Shadows (2014) - Rated 16 Aug 2015
82 75% Neseli günler (1978) - Rated 04 Jun 2015
81 67% Selvi boylum, al yazmalim (1977) - Rated 01 Jun 2015
80 53% Submarine (2010) - Rated 01 Jun 2015
79 36% Megamind (2010) - Rated 25 Feb 2015
79 36% The Croods (2013) - Rated 25 Feb 2015
79 36% Bee Movie (2007) - Rated 25 Feb 2015
82 75% The Lego Movie (2014) - Rated 25 Feb 2015