ogiles

ogiles
Flick Fan - 40 Film Ratings
Member Since: 28 Dec 2017
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 92% The Wire (2002) - Rated 28 Mar 2018
100 92% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 28 Mar 2018
100 92% The Lives of Others (2006) - Rated 29 Dec 2017
100 92% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 29 Dec 2017
100 92% Malcolm X (1992) - Rated 29 Dec 2017
100 92% American History X (1998) - Rated 29 Dec 2017
90 60% The Breakfast Club (1985) - Rated 29 Dec 2017
35 1% Saw II (2005) - Rated 29 Dec 2017
70 17% Blade II (2002) - Rated 29 Dec 2017
86 46% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 29 Dec 2017