ogjoosr

ogjoosr
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 01 Jan 2016
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 84% Fight Club (1999) - Rated 01 Jan 2016
95 89% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 01 Jan 2016
74 41% Back to the Future (1985) - Rated 01 Jan 2016
80 71% X-Men (2000) - Rated 01 Jan 2016
72 36% Ted (2012) - Rated 01 Jan 2016
90 80% The Avengers (2012) - Rated 01 Jan 2016
99 97% The Dark Knight (2008) - Rated 01 Jan 2016
40 4% Hitch (2005) - Rated 01 Jan 2016
76 54% The Social Network (2010) - Rated 01 Jan 2016
71 32% I Am Legend (2007) - Rated 01 Jan 2016