ogustavo

ogustavo
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 15 Sep 2010
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 39% Almost Famous (2000) - Rated 08 Sep 2015
75 53% Minority Report (2002) - Rated 08 Sep 2015
80 68% Persepolis (2007) - Rated 08 Sep 2015
90 87% Bowling for Columbine (2002) - Rated 08 Sep 2015
55 15% Independence Day (1996) - Rated 08 Sep 2015
65 26% Kalifornia (1993) - Rated 08 Sep 2015
80 68% Before Sunset (2004) - Rated 08 Sep 2015
80 68% Thelma & Louise (1991) - Rated 08 Sep 2015
65 26% Mamma Mia! (2008) - Rated 08 Sep 2015
40 4% The Da Vinci Code (2006) - Rated 08 Sep 2015