oguuzhaan

oguuzhaan
Flick Fan - 66 Film Ratings
Member Since: 04 Aug 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 6% Contratiempo (2016) - Rated 11 Sep 2017
75 37% The Godfather: Part II (1974) - Rated 27 Aug 2017
95 99% The Godfather (1972) - Rated 24 Aug 2017
75 37% Wild Tales (2014) - Rated 23 Aug 2017
"ikinci ve sonuncu anlatı özellikle güzeldi."
75 37% High Fidelity (2000) - Rated 22 Aug 2017
80 64% Gattaca (1997) - Rated 21 Aug 2017
85 86% Nebraska (2013) - Rated 13 Aug 2017
75 37% Pulp Fiction (1994) - Rated 11 Aug 2017
75 37% The Hateful Eight (2015) - Rated 11 Aug 2017
75 37% Captain Phillips (2013) - Rated 11 Aug 2017