oguz125

oguz125
Flick Fan - 57 Film Ratings
Member Since: 04 Jan 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 92% Contact (1997) - Rated 05 Jul 2018
90 92% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 27 Jun 2018
80 58% To Kill a Mockingbird (1962) - Rated 27 Jun 2018
90 92% Dogville (2003) - Rated 11 Feb 2017
80 58% Inside Out (2015) - Rated 18 Nov 2016
85 74% Ex Machina (2015) - Rated 08 Oct 2016
90 92% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 23 Jul 2016
80 58% Zügürt Aga (1985) - Rated 01 Jun 2016
90 92% Ah güzel Istanbul (1966) - Rated 01 Jun 2016
85 74% Gelin (1973) - Rated 01 Jun 2016