oguzcan

oguzcan
Movie Buff - 167 Film Ratings
Member Since: 15 Oct 2021
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

76 45% Bring It On (2000) - Rated 29 Oct 2022
76 45% Election (1999) - Rated 29 Oct 2022
80 80% Adventureland (2009) - Rated 29 Oct 2022
78 62% Knives Out (2019) - Rated 29 Oct 2022
80 80% I Love You, Man (2009) - Rated 29 Oct 2022
86 96% Crazy, Stupid, Love (2011) - Rated 29 Oct 2022
74 29% American Wedding (2003) - Rated 29 Oct 2022
82 89% Easy A (2010) - Rated 29 Oct 2022
75 36% Zack and Miri Make a Porno (2008) - Rated 29 Oct 2022
82 89% 21 Jump Street (2012) - Rated 29 Oct 2022