Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
oguzkayir

Cinema Addict - 1638 Film Ratings

Member Since: May 30, 2016

more Recent Ratings
90 89% The Servant (1963) - Feb 22, 2020
70 58% Summer Hours (2008) - Feb 10, 2020
65 51% Cold Water (1994) - Feb 09, 2020
90 89% Cecil B. DeMented (2000) - Feb 08, 2020
45 27% Clue (1985) - Feb 08, 2020
60 44% Une soeur (2018) - Feb 06, 2020
65 51% Brotherhood (2018) - Feb 06, 2020
45 27% Nefta Football Club (2018) - Feb 06, 2020
35 17% Mighty Aphrodite (1995) - Feb 02, 2020
70 58% Manhattan Murder Mystery (1993) - Feb 01, 2020