oguzutk

oguzutk
Movie Buff - 412 Film Ratings
Member Since: 25 Dec 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

30 5% Vacation (2015) - Rated 26 May 2017
97 86% Manchester by the Sea (2016) - Rated 26 May 2017
85 44% Irrational Man (2015) - Rated 26 May 2017
80 41% State and Main (2000) - Rated 26 May 2017
50 14% The Magic of Belle Isle (2012) - Rated 26 May 2017
100 96% Footnote (2011) - Rated 26 May 2017
95 75% Source Code (2011) - Rated 26 May 2017
50 14% Kabadayi (2007) - Rated 26 May 2017
50 14% Haywire (2012) - Rated 26 May 2017
60 21% İftarlık Gazoz (2016) - Rated 26 May 2017