oikujoo

oikujoo
Flick Fan - 43 Film Ratings
Member Since: 01 Nov 2021
Location: Mersin, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 20% The Witcher (2019) - Rated 01 Nov 2021
82 32% The Spy (2019) - Rated 01 Nov 2021
84 43% The Queen's Gambit (2020) - Rated 01 Nov 2021
84 43% The Mentalist (2008) - Rated 01 Nov 2021
88 77% The Boys (2019) - Rated 01 Nov 2021
80 20% Supernatural (2005) - Rated 01 Nov 2021
82 32% Orange Is the New Black (2013) - Rated 01 Nov 2021
80 20% Mozart in the Jungle (2014) - Rated 01 Nov 2021
86 65% Mindhunter (2017) - Rated 01 Nov 2021
85 55% Marco Polo (2014) - Rated 01 Nov 2021