Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
oipinik

Movie Buff - 154 Film Ratings

Member Since: Feb 21, 2017

Location: Canada

more Recent Ratings
88 90% Fargo (1996) - Aug 21, 2017
81 61% Your Name (2016) - Apr 28, 2017
82 65% Hunt for the Wilderpeople (2016) - Apr 28, 2017
84 75% Swiss Army Man (2016) - Mar 20, 2017
80 50% Wizards (1977) - Mar 20, 2017
81 61% Fantastic Planet (1973) - Mar 20, 2017
80 50% Sonatine (1993) - Mar 20, 2017
81 61% Nobody Knows (2004) - Mar 20, 2017
79 44% Vertigo (1958) - Mar 20, 2017
82 65% Slacker (1991) - Mar 20, 2017