oiwakaiwa

oiwakaiwa
Movie Buff - 165 Film Ratings
Member Since: 20 Aug 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 68% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 15 Nov 2017
67 34% The Lego Batman Movie (2017) - Rated 12 Oct 2017
67 34% Fences (2016) - Rated 12 Oct 2017
82 88% Farewell My Concubine (1993) - Rated 12 Oct 2017
81 87% The Fog of War (2003) - Rated 12 Oct 2017
96 99% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 12 Oct 2017
62 22% August: Osage County (2013) - Rated 23 Sep 2017
69 45% Zero Dark Thirty (2012) - Rated 23 Sep 2017
68 39% Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Rated 23 Sep 2017
65 26% Jeepers Creepers (2001) - Rated 23 Sep 2017