oknaks

oknaks
Movie Buff - 124 Film Ratings
Member Since: 14 Feb 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 33% Fast & Furious 6 (2013) - Rated 14 Feb 2017
80 33% Fast & Furious (2009) - Rated 14 Feb 2017
80 33% The Fast and the Furious (2001) - Rated 14 Feb 2017
80 33% 2 Fast 2 Furious (2003) - Rated 14 Feb 2017
88 70% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 14 Feb 2017
80 33% Thor (2011) - Rated 14 Feb 2017
85 57% Looper (2012) - Rated 14 Feb 2017
75 11% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 14 Feb 2017
75 11% Wanted (2008) - Rated 14 Feb 2017
75 11% Rush Hour 2 (2001) - Rated 14 Feb 2017