okoyombenya

okoyombenya
Flick Fan - 46 Film Ratings
Member Since: 05 Apr 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 91% The Lion King (1994) - Rated 11 Apr 2018
88 44% 127 Hours (2010) - Rated 07 Apr 2018
76 15% Thor: Ragnarok (2017) - Rated 06 Apr 2018
83 29% No Country for Old Men (2007) - Rated 06 Apr 2018
92 68% Léon: The Professional (1994) - Rated 06 Apr 2018
93 73% Scarface (1983) - Rated 06 Apr 2018
65 7% Rocky Balboa (2006) - Rated 06 Apr 2018
91 57% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 06 Apr 2018
69 9% Lady Bird (2017) - Rated 06 Apr 2018
88 44% Inglourious Basterds (2009) - Rated 06 Apr 2018