oksi

oksi
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 07 Jun 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 20% The Graduate (1967) - Rated 10 May 2022
80 55% Le Samouraï (1967) - Rated 10 May 2022
75 20% In the House (2012) - Rated 10 May 2022
80 55% The Skin I Live In (2011) - Rated 02 May 2022
82 76% The Shining (1980) - Rated 25 Apr 2022
83 81% Inception (2010) - Rated 25 Apr 2022
85 88% Pulp Fiction (1994) - Rated 25 Apr 2022
80 55% The Departed (2006) - Rated 25 Apr 2022
80 55% Tinker Tailor Soldier Spy (2011) - Rated 01 Apr 2022
80 55% The Lobster (2015) - Rated 01 Apr 2022