Oktay00

oktay00
Flick Fan - 44 Film Ratings
Member Since: 23 May 2021
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 65% How to Train Your Dragon 2 (2014) - Rated 23 May 2021
81 36% The Incredibles (2004) - Rated 23 May 2021
75 25% The Incredibles 2 (2018) - Rated 23 May 2021
75 25% Monsters, Inc. (2001) - Rated 23 May 2021
85 50% Mank (2020) - Rated 23 May 2021
82 40% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 23 May 2021
92 75% Toy Story 4 (2019) - Rated 23 May 2021
93 80% Toy Story 3 (2010) - Rated 23 May 2021
79 32% Toy Story 2 (1999) - Rated 23 May 2021
68 18% Toy Story (1995) - Rated 23 May 2021